Producenci
Nowości
Fartuszek do prac plastycznych Astra
Fartuszek do prac plastycznych Astra
14,99 zł
szt.
Marker biały Artline Decorite
Marker biały Artline Decorite
6,99 zł
szt.
Czas realizacji zamówienia

Czas oczekiwania na realizację zamówienia różnić się będzie w zależności od stopnia spersonalizowania.

 

  1. W przypadku produktów gotowych dostępnych w zakładce „Artykuły szkolne i biurowe” i „zestawy prezentowe” czas do wysyłki jest określony przy każdym produkcie – w większości przypadków jest to 48h . Najczęściej zamówienia pakowane są tego samego dnia roboczego. Jeżeli zamówienie dotrze do nas przed godziną 12 paczka zostanie nadana jeszcze tego samego dnia roboczego.
  2. Czas realizacji zamówienia produktów spersonalizowanych (zakładka „zestawy personalizowane” oraz wszystkie usługi) określany jest indywidualnie. Po złożeniu zamówienia i przesłaniu niezbędnych plików klient otrzyma do akceptacji projekt, do którego wprowadzić może poprawki. Po akceptacji przystępujemy do realizacji zamówienia. Staramy się zrealizować każde zamówienie tego samego dnia roboczego, jednak w przypadku bardziej skomplikowanego lub większego projektu czas ten może ulec wydłużeniu. W przypadku wydłużonego czasu realizacji klient zostanie poinformowany mailowo lub telefonicznie.

 

UWAGA! W przypadku wyboru metody płatności: przelew tradycyjny czas realizacji wydłuża się o czas do zaksięgowania wpłaty.

 

Po zrealizowaniu zamówienia spakowane produkty trafiają do wybranego przez klienta dostawcy. Czas dostawy jest różny w zależności od dostawcy, wynosi on 1-2 dni robocze. Klient otrzyma na adres mailowy link do śledzenia przesyłki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl